Podróże luksusowe

Bali jest wiodącym rynkiem na świecie w dziedzinie wynajmu luksusowych willi. Istnieja trzy kategorie willi na Bali: 1’ wille hotelowe 2’ hotele willowe 3’ wille niezależne i osiedla willowe
1’. Wiele dobrych dużych hoteli posiada rozmaite kategorie pokoi oraz wille ( np. hotele Mulia, Melia, St.Regis, Sofitel, Fairmont, Hilton, Ritz , Ayana … i dziesiątki innych)
2’ Niektóre hotele składają się tylko i wyłącznie z willi ( np. hotele Fourseason, Kayumanis, Belmond, Aman, Oberoi, … i wiele innych)
3’ Aktualnie jest ok 5000 niezależnych willi stojących indywidualnie lub w całych osiedlach willowych głównie w  Seminyak, Pecatu, Ubud, Canggu. Cena wynajmu willi na Bali waha się od kilkuset USD do kilku tysięcy USD na dobę w zależności od jej wielkości, klasy, położenia. Większośc willi dysponuje od 1 do 3 sypailani ale są i tez duże rodzinne i wielorodzinne obiekty z 4-6+ sypialniami.
Zwracamy uwagę przy poszukiwaniach internetowych na fakt, że niestety na rynku funkcjonuje wielu nie do końca rzetelnych oferentów. Dosłownie setki małych „hotelików” przypinają sobie do nazwy słowo „willa” lub „wille” gdy faktycznie są to zwykłe proste domki, bungalowy, cottages. „Willa” w dosłownym rozumieniu tego słowa – luksusowy obiekt, dobrze położony, z basenem, z obsługą kosztuje zawsze od kilkuset USD/doba ++. Wszelkie internetowe „okazje” okazują się na miejscu zawsze rozczarowaniem ! Polow pośredniczy przy wynajmie willi wszystkich 3 w/w kategorii. Posiadamy podpisane kontrakty i służymy rzetelną informacją na temat każdego oferowanego obiektu. Zainteresowanych prosimy o kontakt z działem turystyki wakacyjnej leisure@polowindonesia.com